* vEsT-cS *
Va ureaza un bun venit calduros.Speram ca te vei simti bine prin preajma noastra, vei ajuta la promovarea acestui site.Noi va punem la dispozitie un set de tutoriale , Resurse , Suport , Pluginuri , Cereri , Dueluri Counter-Strike cat si Photoshop
Aici vei gasi cam tot ce iti trebuie pentru a instala, configura si personaliza un server dedicat de Counter Strike . Ai aici cele mai simple si eficiente toturiale !
Fondator:ciorbyk & FoRcS
Contact: george_pustiu2000 & asul_trefla93
VestCs™️ Va rugam sa va inregistrati


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

* vEsT-cS *
Va ureaza un bun venit calduros.Speram ca te vei simti bine prin preajma noastra, vei ajuta la promovarea acestui site.Noi va punem la dispozitie un set de tutoriale , Resurse , Suport , Pluginuri , Cereri , Dueluri Counter-Strike cat si Photoshop
Aici vei gasi cam tot ce iti trebuie pentru a instala, configura si personaliza un server dedicat de Counter Strike . Ai aici cele mai simple si eficiente toturiale !
Fondator:ciorbyk & FoRcS
Contact: george_pustiu2000 & asul_trefla93
VestCs™️ Va rugam sa va inregistrati
* vEsT-cS *
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Join_vest!

In jos

Join_vest! Empty Join_vest!

Mesaj  mc_boy Sam Iul 23, 2011 6:13 pm

Descriere:
*Cand cine se connecteaza / deconnecteaza pe serverul tau va aparea in chat:
"x sa connectat pe server"
*Cand va iesi va aparea asa:
"x a parasit serverul - speram ca te vei intoarce"

Descarcare: Link Oficial


Nume: Join_vest
Versiune: 1.0
Autor: Apd#

Instalare:
1. Fisierul join_vest.amxx il puneti in addons/amxmodx/plugins
2. Intrati in addons/amxmodx/configs/plugins.ini si adaugati linia :



Cod:
join_vest.amxx





Module necesare (se sterge ; din fata modulului de mai jos; acestea le gasiti in fisierul amxmodx\configs\modules.ini):
- Geoip

Informatii: Pluginul nu contine nici un fel de eroare il am chiar eu pe server si sunt foarte multumit de el. Nu flodeaza serverul de exemplu daca este de 32 de sloturi,pe unele servere poate vi sa mai intamplat sa vi se blocheaza 1 secunda calculatoru! Este folositor pentru cei care vor un server cat mai simplu nu cum au aparut astea colorate si nu stiu ce..

Imagine-> Imagine
*Sa`mi spuneti daca va place
avatar
mc_boy

Mesaje : 47
Data de inscriere : 21/07/2011

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum