* vEsT-cS *
Va ureaza un bun venit calduros.Speram ca te vei simti bine prin preajma noastra, vei ajuta la promovarea acestui site.Noi va punem la dispozitie un set de tutoriale , Resurse , Suport , Pluginuri , Cereri , Dueluri Counter-Strike cat si Photoshop
Aici vei gasi cam tot ce iti trebuie pentru a instala, configura si personaliza un server dedicat de Counter Strike . Ai aici cele mai simple si eficiente toturiale !
Fondator:ciorbyk & FoRcS
Contact: george_pustiu2000 & asul_trefla93
VestCs™️ Va rugam sa va inregistrati


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

* vEsT-cS *
Va ureaza un bun venit calduros.Speram ca te vei simti bine prin preajma noastra, vei ajuta la promovarea acestui site.Noi va punem la dispozitie un set de tutoriale , Resurse , Suport , Pluginuri , Cereri , Dueluri Counter-Strike cat si Photoshop
Aici vei gasi cam tot ce iti trebuie pentru a instala, configura si personaliza un server dedicat de Counter Strike . Ai aici cele mai simple si eficiente toturiale !
Fondator:ciorbyk & FoRcS
Contact: george_pustiu2000 & asul_trefla93
VestCs™️ Va rugam sa va inregistrati
* vEsT-cS *
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cuvantul Penis

In jos

Cuvantul Penis Empty Cuvantul Penis

Mesaj  mGn|RzV Joi Aug 04, 2011 9:35 am

la scoala bula este intrebat de profesoara ce inseamna cuv penis, la care el raspunde ca nu stie. profesoara ii spune sa se duca acasa si sa ii intrebe pe parinti. acasa bula se duce la maica-sa si o intreaba : mama ce este ala un penis la care maica-sa ii spune ca nu stie. apoi se duce la taica-su si il intreaba la fel, la care taica-su ii spune sa ia ceva de pe masa si sa spuna ca este un penis. bula alege o lamaie si se duce a doua zi la scoala. profesoara il intreba : bula sti ce este ala un penis? da ,vreti sa vi-l arat? nu bula mai incolo! peste vreo 2 ore profesoara ii spune: hai arata-mi ce vroiai sa imi arati. nu mai pot doamna profesoara. de ce? pai ia fost rau la o colega si i-am dat sa suga.
avatar
mGn|RzV
Administrator
Administrator

Mesaje : 43
Data de inscriere : 03/08/2011
Varsta : 24
Localizare : Bacau

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum